O Tobie

Moją historię już znasz. Nie było łatwo i był to niesamowicie ciężki czas w moim życiu, jednak jestem przekonana, że gdyby nie te doświadczenia, nie zajmowałabym się teraz specjalizacją kobiecej gospodarki hormonalnej. Widząc jak wiele z nas problem ten dotyczy i jak trudno zdobyć odpowiednią pomoc, postanowiłam, że chce się podzielić swoją wiedzą.

Każda z nas - Kobiet, ma swoją historię.

Być może trafiłaś do mnie bo masz Zespół Policystycznych Jajników, a przez to problemy z masą ciała, trądzikiem czy płodnością.

Być może dokuczają Ci bardzo bolesne miesiączki i łykając co miesiąc leki przeciwbólowe, pogodziłaś się z tym. Bo tak jak ja kiedyś – myślisz – tak już musi być.

Być może byłaś leczona tabletkami antykoncepcyjnymi, a teraz borykasz się z efektami ubocznymi i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo dieta i suplementacja mogą Ci pomóc.

A może masz inne problemy hormonalne, a sama nie wiesz gdzie szukać pomocy?

Moją misją jest wskazanie Ci właściwej drogi, znalezienie naturalnych rozwiązań. Chcę wysłuchać Twoją historię, dać konkretne wskazówki i pokazać jak wielką moc niosą w sobie właściwe żywienie i suplementacja.

Jeśli potrzebujesz po prostu schdnąć, oczywiście też mogę Ci pomóc. Tym samym wiedz, że nie będzie to dieta w stylu „schudnij 10kg w miesiąc” ponieważ, uważam, że może to bardziej zaszkodzić niż pomóc. Jeśli tego szukasz, to na rynku i w internecie znajdziesz wiele takich ofert.

Swój czas i pomoc kieruję w pierwszej kolejności do tych z Was, które szukają specjalistycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania hormonów i Naszych kobiecych spraw.

Ściski,