Ewelina Grajlich

Dietetyk kliniczny
Gospodarka hormonalna kobiet

mgr. Dietetyki UM w Łodzi
mgr. Fizjoterapii UM w Łodzi
Pedagog

Nazywam się Ewelina Grajlich i jestem dyplomowanym dietetykiem. Pracuję głównie z kobietami i pomagam im odzyskać równowagę hormonalną i tym samym lepsze samopoczucie i zdrowie.

Jak można mnie określić?

Usłyszałam niejednokrotnie, że jestem chodzącą hormonalną encyklopedią, choć bardziej określiłabym się jako kobieta  z prawdziwą pasją i doświadczeniami. Kocham hormony bo mają prawdziwą moc i wspaniale ze sobą współgrają dopóki działają właściwie. Zbieram wszystkie informacje, wyniki badań i łączę je tak, by dotrzeć do korzeni Twoich zaburzeń hormonalnych. Moim celem i ambicją jest poprawa funkcjonowania kobiecej gospodarki hormonalnej, tak byś znowu mogła cieszyć się życiem.

Hormony decydują o naszym poczuciu piękna, masie ciała, poziomie energii, pewności siebie, kreatywności, samorealizacji, chęci współżycia i w końcu – możliwości założenia rodziny.  Kobieta z zaburzeniami gospodarki hormonalnej nigdy w pełni nie będzie szczęśliwą, samorealizującą się kobietą, żoną i matką.

Kobieta z zaburzoną pracą hormonów, bez względu na to czy jest to niedoczynność tarczycy, bolesne miesiączki czy zaburzenia płodności, często boryka się z obniżonym nastrojem, depresją i problemami z masą ciała. Nierównowaga hormonalna przekłada się na obniżoną wydajność w pracy, brak kreatywności i często – samoakceptacji. Jednak są na to sposoby. Są nimi zindywidualizowane zalecenia żywieniowe  i suplementacyjne, które w sposób naturalny, pomagają w regulacji pracy hormonów.

Moim konikiem jest praca z kobietami

Moja praca jest również wielkim wsparciem dla par starających się o dziecko, w tym także dla mężczyzn.

Wiem, że pośród wszystkich informacji zamieszczonych w Internecie, możesz poczuć się nieco zagubiona, dlatego cieszę się, że tutaj trafiłaś. Znajdziesz tutaj informacje rzetelne. W mojej pracy wykorzystuję wiedzę potwierdzoną badaniami.

Filozofia pracy

W mojej pracy wykorzystuję naturalne metody obejmujące indywidualny plan żywieniowy oraz suplementację, która często przynosi pożądane efekty. Moje podejście ma na celu pozwolić Ci być Kobietą w pełnym tego słowa znaczeniu. Moją pomoc kieruję w pierwszej kolejności do tych z Was, które szukają specjalistycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania hormonów i Naszych kobiecych spraw. Jeśli zdecydujesz się obdarzyć mnie swoim zaufaniem, wiedz, że wykorzystam swoją wiedzę tak, by pomóc Ci realnie osiągnąć Twój cel.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Dietetyki oraz Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie zdobyłam tytuły magistra na obu tych kierunkach. Swoją uwagę skoncentrowałam głównie na pracy hormonów i cyklu menstruacyjnym. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na dwóch kierunkach, jednym z nich jest Przygotowanie Pedagogiczne, dające mi możliwość nauczania. W większości czerpię wiedzę u źródła, czyli zagranicznych specjalistów, a każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie kolejnych badań, tak by móc Ci dostarczyć najbardziej rzetelną i aktualną wiedzę. Jestem uczestnikiem wielu kursów dla dietetyków i ogólnopolskich konferencji.

Wybrane z nich znajdziesz poniżej.