Skontaktuj się ze mną

Jeśli chcesz skupić się na przyczynie zaburzeń z którymi się zmagasz i rozpocząć ze mną pracę nad własnym zdrowiem, hormonami i płodnością skontaktuj się ze mną używając formularza poniżej lub na podany adres email:

Moje działania kieruję do kobiet zmagających się z zaburzeniami hormonalnymi a także do mężczyzn zmagających się z zaburzeniami płodności.

Wszystkie konsultacje odbywają się online przy pomocy Skype bądź innego wybranego komunikatora lub rozmowy telefonicznej.

Dowiedź się tutaj jak wygląda współpraca ze mną.

Konsultacje

Konsultacja online odbywa się na wybranym komunikatorze, najczęściej Skype. Mój login to Ewelina Grajlich Dietetyk. Czas trwania naszej rozmowy to 60-75 minut.

Podczas tej rozmowy będę Cię prosiła o:

  • opowiedzenie o swoich problemach zdrowotnych, chorobach, zaburzeniach i objawach
  • przypomnienie sobie jakie suplementy i leki przyjmowałaś/przyjmujesz
  • opowiedzenie o swoim żywieniu, obecnym i przeszłym, aktywności na co dzień
  • przesłanie badań, które były wykonywane (proszę o przesłanie 3-4 dni przed konsultacją).

Na podstawie tej rozmowy:

  • udzielę Ci konkretnych rad w oparciu o przekazane informacje i przesłane wcześniej badania,
  • zaproponuję Ci dodatkowe badania, jeśli te będą wskazane. Opowiem jak dotychczasowe żywienie, suplementacja i styl życia mogą wpływać
    na Twoje zdrowie,
  • wskażę konkretne obszary wymagające zmiany i zasugeruję działania, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu np. bezpieczna redukcja masy ciała, polepszenie samopoczucia u kobiet z PCOS, zmniejszenie insulinooporności.
  • podczas konsultacji dam Ci wskazówki dotyczące żywienia, stylu życia, aktywności fizycznej – jestem również fizjoterapeutką.

Plany żywieniowe i suplementacyjne

W oparciu o informacje uzyskane podczas konsultacji, układam plany żywieniowe oraz plany suplementacyjne.

Plan żywieniowy

Jadłospis układam indywidualnie. Jest on rozpisany na 7 dni, jednak ze względu na dużą różnorodność stosować można go przez miesiąc  ( w jadłospisie znajduje się 7 różnych propozycji śniadań, obiadów i kolacji).

Plan żywieniowy układam na podstawie naszej konsultacji, oraz kwestionariusza żywieniowego, który wyślę do Ciebie na podany adres email, jeśli zdecydujesz.

W jadłospisie uwzględnione są zamienniki produktów oraz wskazówki, tak byś indywidualnie danego dnia sięgała po to, na co masz ochotę (z dostępnych wariantów) i byś mogła plan stosować dłużej.

W jadłospisie podaję dokładne gramatury produktów.

Ilość posiłków dobrana jest do Twojego stylu życia i zaburzeń hormonalnych z którymi się zmagasz.

Plan suplementacyjny

Dodatkowo, do planu żywieniowego przygotowuję indywidualny plan suplementacyjny, czyli sugeruję zakup suplementów oraz dawkowanie dostosowane do potrzeb Twojego organizmu.

(*Nie współpracuję z żadną firmą suplementacyjną i nie czerpię z tego korzyści finansowych.)

W zaburzeniach gospodarki hormonalnej suplementacja bardzo często przynosi dobre efekty.