FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

KONSULTACJA EMAIL

Zarezerwuj na konsultację od 60 do 75 minut.

Konsultacja online odbywa się na wybranym komunikatorze, najczęściej Skype, mój login: Ewelina Grajlich Dietetyk. Przed konsultacją odszukaj mnie proszę na Skype i zadzwoń do mnie o umówionej godzinie.

Przed konsultacją, zrób sobie listę rzeczy o które chcesz mnie zapytać.

Podczas rozmowy na pewno zapytam Cię – jaki jest główny problem z którym się do mnie zgłaszasz i czego ode mnie oczekujesz, a także o:

– Twoje choroby, zaburzenia, objawy,

– suplementy i leki jakie były przyjmowane i jakie przyjmujesz teraz – najlepiej spisać ich nazwy wraz z dawkami,

– Twoje żywienie, aktywność fizyczną na co dzień, także styl życia

Przed konsultacją poproszę o przesłanie badań, które były wykonywane – prześlij je proszę mailem 3-4 dni wcześniej przed umówioną konsultacją).

 

Na podstawie tej rozmowy:

Udzielę Ci konkretnych rad w oparciu o przekazane informacje i przesłane wcześniej badania. 

Zaproponuję Ci dodatkowe badania, jeśli te będą wskazane. Opowiem jak dotychczasowe żywienie, suplementacja i styl życia wpływają na Twoje zdrowie. 

Ponadto, wskażę konkretne obszary wymagające zmiany i zasugeruję działania, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu (omówienie podstaw diety, zasad, stylu życia, aktywności fizycznej – jestem również fizjoterapeutką oraz ewentualnie podstawowej suplementacji jeśli będzie to możliwe na podstawie badań i wywiadu).

Na pierwszej konsultacji przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad oraz wezmę pod uwagę wyniki badań, które mi prześlesz. Opowiem jak dotychczasowe żywienie, suplementacja i styl życia wpływają na Twoje zdrowie. Na tej podstawie udzielę Ci konkretnych porad odnośnie Twojego zdrowia, ukierunkuję jak powinno wyglądać żywienie, styl życia a także odpowiem na Twoje pytania.

Badania prześlij na mój adres mailowy, po umówionym terminie konsultacji i po dokonaniu przelewu. Najlepiej 3-4 dni przed umówioną konsultacją.

W cenę konsultacji wliczony jest plan suplementacyjny. Konsultacja jednak nie obejmuje planu żywieniowego, jest on dodatkowo płatny.

Plan żywieniowy wysyłam najczęściej do 7 dni roboczych (jeśli został wykupiony). Plan suplementacyjny do 4 dni roboczych.

Tak, jak najbardziej. Zdaję sobie sprawę, że na konsultacji możesz o czymś zapomnieć, bądź pytanie może się pojawić po konsultacji. Dlatego zobacz, ile konsultacji mailowych zawiera wybrany przez Ciebie pakiet.

Konsultacje najczęściej odbywają się na Skype. Mój login to Ewelina Grajlich Dietetyk. Przed konsultacją proszę odszukaj mnie na Skype i zadzwoń o umówionej porze. Jeśli wolisz inny komunikator lub rozmowę telefoniczną, poinformuj mnie o tym. Jeśli to możliwe, wybierz na konsultację ciche miejsce w którym możesz swobodnie rozmawiać. Jeśli jesteś kobietą i zgłaszasz się do mnie z problemem zaburzonych miesiączek, na pewno zapytam o intymne sprawy.

Po konsultacji:

– jeśli zdecydowałaś/eś się tylko na konsultację – spróbuj wdrożyć w życie zmiany, o których rozmawialiśmy. Jeśli w dalszej kolejności będziesz potrzebować mojej pomocy, najlepiej zaplanować następną konsultację po około 2-3 miesiącach od pierwszej wizyty. Umów się na wizytę poprzez kalendarz. 

 

– jeśli zdecydowałaś/eś się także na plan żywieniowy – po opłaceniu pakietu prześlę Ci ankietę do wypełnienia. Po odesłaniu wypełnionej ankiety, ułożę dietę i odeślę na wskazany adres email w ciągu 14 dni. Najczęściej jednak wysyłam w ciągu 7 dni od otrzymania ankiety i odbycia konsultacji.

Nie. Ponowna konsultacja – czyli kontynuacja współpracy (w tym niższe ceny za konsultację), dotyczą osób w którymi ostatnią konsultację przeprowadziłam nie dłużej niż 4 miesiące temu. Więc, jeśli ostatnią konsultację miałyśmy/ mieliśmy dłużej niż 4 miesiące temu, zarezerwuj wizytę jako „pierwsza konsultacja”.

Nie. Ponowna konsultacja – czyli kontynuacja współpracy (w tym niższe ceny za konsultację), dotyczą osób w którymi ostatnią konsultację przeprowadziłam nie dłużej niż 4 miesiące temu. Więc, jeśli ostatnią konsultację miałyśmy/ mieliśmy dłużej niż 4 miesiące temu, zarezerwuj wizytę jako „pierwsza konsultacja”.

PLAN ŻYWIENIOWY I SUPLEMENTACYJNY

Plany żywieniowe i suplementacyjny wysyłam do 14 dni kalendarzowych, najczęściej jednak do 7 dni od konsultacji i otrzymania od Ciebie wypełnionej ankiety żywieniowej.

Plan żywieniowy 7-dniowy można stosować około 1-1,5 miesiąca (czasami nawet dłużej).

Tak. W cenę pakietów zawarte są konsultacje mailowe, jeśli więc potrzebujesz zamienić posiłek w jadłospisie, napisz do mnie, a w ramach tej konsultacji, dokonam zmiany.

Plan żywieniowy przygotowuję w profesjonalnym programie. Dietę otrzymasz ode mnie w formacie PDF, w przejrzystej i czytelnej formie i ładnej szacie graficznej, gotowe do wydruku. Oprócz przepisów na posiłki, otrzymasz skróconą rozpiskę tygodniową na lodówkę oraz listę zakupów.

Plan suplementacyjny wystarcza na około 2-3 miesiące, minimum jest to okres 6 – 8 tygodni (w zależności od stanu zdrowia i zaburzeń).

PŁATNOŚĆ

Płatność jest możliwa przy pomocy t-pay, paypal lub przelewu bezpośredniego na konto.