Ponowna konsultacja

Ponowna konsultacja

250/zł

  • konsultacja o czasie trwania do 60 minut,

  • omówienie zmian: żywienie i suplementacja (wraz z uwzględnieniem nowych wyników badań, jeśli są),

  • 2x porada drogą mailową po spotkaniu online.

KONSULTACJA KONTROLNA 

Zarezerwuj na tę rozmowę do 60 minut.

Sugeruję by ta konsultacja odbyła się około 2-3 miesiące po naszej pierwszej rozmowie video (zazwyczaj nie ma potrzeby wcześniej, konsultację chcesz odbyć wcześniej – poinformuj mnie o tym, w ciągu 1-2 tygodni ustalimy termin konsultacji).

Do osiągnięcia celu potrzebny nam odpowiedni plan działania, czas, cierpliwość i wytrwałość. Dlatego podczas ponownej konsultacji porozmawiamy o Twoich efektach, obecnym stanie zdrowia i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.  Omówimy plan działania na kolejne tygodnie – żywienie i suplementację.

 

SUPLEMENTACJA

Podczas konsultacji omówimy aktualną suplementację i jej efekty, jeśli będzie taka potrzeba – zasugeruję zmiany w suplementacji – wówczas plan przygotuję w formie PDF, prześlę w ciągu 3 dni od zakończenia konsultacji.

 

 

KONTAKT MAILOWY PO KONSULTACJI

W cenie konsultacji zawarty jest kontakt mailowy (dwie porady) – do zrealizowania w ciągu miesiąca od odbytej konsultacji. Proszę zawrzyj wszystkie swoje pytania i wątpliwości w jednym mailu, tak bym mogła udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

 

Jeśli chcesz przedłużyć naszą współpracę, wyślij proszę wiadomość w kontynuacji poprzedniego maila.

Skorzystam z konsultacji i co dalej?

Jeśli chcesz kontynuować ze mną współpracę, przejdź do cennika „kontynuacja współpracy”. Jednorazowa konsultacja nie obliguje do kontynuacji współpracy. Nie wymagam cotygodniowych raportów odnośnie wyników pracy (do zmian hormonalnych tak szybko nie dochodzi, inaczej z procesem odchudzania). Jeśli jednak masz chęć podzielić się ze mną tym, jakie są postępy Twojej pracy, będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie maila.

Jak długo muszę czekać na kolejną wizytę?

Po otrzymaniu od Ciebie informacji – umówimy się w ciągu 1-2 tygodni.

Jak długo muszę czekać na odpowiedź na maila?

Staram się odpowiadać na bieżąco, zazwyczaj odpowiadam do 3 roboczych. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi po tym czasie, proszę napisz jeszcze raz – czasami zdarza się, że maile nie dochodzą, zwłaszcza te z większą ilością załączników.

Nie wykonałem/am jednego z badań lub wyników jeszcze nie ma, co teraz?

Jeśli dany wynik był ważny w kontekście naszej konsultacji, możesz dosłać wynik po konsultacji.

Po konsultacji, stwierdziłem/am, że jednak chcę jeszcze dietę – mogę skorzystać?

Tak. Obejmuje Cię cennik dla osób kontynuujących współpracę. Przed przygotowaniem diety, prześlę kwestionariusz żywieniowy. 

Czy można się umówić w godzinach popołudniowych/ wieczornych?

Konsultacje zazwyczaj odbywają się w godzinach 9-15. Mam niewiele terminów dostępnych w godzinach popołudniowych i wieczornych, jest to jednak możliwe – w tym przypadku termin oczekiwania może się wydłużyć.