Pakiet premium 

Pakiet Premium

700/zł

 • konsultacja o czasie trwania do 80 minut z oceną dotyczącą nawyków żywieniowych i stylu życia, z uwzględnieniem wyników badań,

 • omówienie dotychczasowej i sugerowanej suplementacji na podstawie przeprowadzanego wywiadu z uwzględnieniem aktualnych badań,
 • 7-dniowy indywidualny plan żywieniowy dopasowany do Twoich preferencji smakowych oraz stanu zdrowia i celu (do stosowania 1-1,5 mies.),
 • 4x porada drogą mailową po spotkaniu online.

Konsultacja

Ta rozmowa jest dla Ciebie i dla mnie najważniejsza. Zarezerwuj na nią do 80 minut.

Konsultacja odbywa się poprzez Skype lub inny wybrany wcześniej komunikator. Może się odbyć również jako rozmowa telefoniczna (do ustalenia drogą mailową).

Przebieg konsultacji

Podczas rozmowy będę Cię prosiła o:

 • opowiedzenie kilku słów o sobie, o swoich chorobach, zaburzeniach i objawach, umiejscowienia zaburzeń w czasie (warto się wcześniej zastanowić),
 • przypomnienie sobie jakie suplementy i leki przyjmowałaś/przyjmujesz z dokładnym podaniem nazw/dawek (sugeruję przesłać wcześniej mailem),
 • opowiedzenie o swoim żywieniu, obecnym i przeszłym, aktywności fizycznej na co dzień oraz stylu życia,

Przed rozmową proszę o przesłanie badań, które były wykonywane (prześlij je proszę mailem do 4 dni wcześniej przed umówioną konsultacją).

 

 

Lista sugerowanych badań znajduje się tutaj

  Podczas konsultacji możesz zadawać pytania na dowolny temat.

   

  Na podstawie tej rozmowy:

  • udzielę Ci konkretnych rad w oparciu o przekazane informacje i badania, z uwzględnieniem aktywności fizycznej (jestem również fizjoterapeutką),
  • wskażę konkretne obszary wymagające zmiany i zasugeruję działania, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twojego celu,
  • opowiem Ci jakich zmian warto dokonać w żywieniu oraz w suplementacji.

  7-dniowy plan żywieniowy

  1. Indywidualny plan żywieniowy ułożę w oparciu o naszą rozmowę oraz wypełniony kwestionariusz żywieniowy, który prześlę do Ciebie na podany adres email po wybraniu i opłaceniu pakietu.

   Plan żywieniowy rozpisany jest na 7 dni i zawiera on różnorodne posiłki, z tego względu można go stosować przez okres 4-6 tygodni.

   W jadłospisie podaję dokładne gramatury i miary produktów.

   Ilość posiłków dopasowana jest do Twojego stylu życia z uwzględnieniem zaburzeń hormonalnych/ zdrowotnych z którymi się zmagasz.

  Plan suplementacyjny

  Przygotuję indywidualny plan suplementacyjny, czyli zasugeruję suplementy dostosowane do potrzeb Twojego organizmu, z uwzględnieniem form oraz dawkowania.

  Plan suplementacyjny otrzymasz w PDF i będzie on uzupełnieniem diety, którą również otrzymasz w tym pakiecie. Można go stosować przez okres minimum 6-8 tygodni (często do 3 miesięcy).

  W zaburzeniach gospodarki hormonalnej suplementacja bardzo często przynosi pożądane efekty.

  *Nie prowadzę żadnej ukrytej współpracy z firmami suplementacyjnymi.

  kontakt mailowy po konsultacji

  4 porady mailowe do zrealizowania w ciągu 1,5 miesiąca od konsultacji. Proszę zawrzyj wszystkie swoje pytania i wątpliwości w jednym mailu, tak bym mogła udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

   

  Aby rozpocząć współpracę, skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT lub napisz email na ewelina.grajlich.dietetyk@gmail.com

  Skorzystam z konsultacji i co dalej?

  Jeśli chcesz kontynuować ze mną współpracę, przejdź do cennika „kontynuacja współpracy”. Jednorazowa konsultacja nie obliguje do kontynuacji współpracy. Nie wymagam cotygodniowych raportów odnośnie wyników pracy (do zmian hormonalnych tak szybko nie dochodzi, inaczej z procesem odchudzania). Jeśli jednak masz chęć podzielić się ze mną tym, jakie są postępy Twojej pracy, będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie maila.

  Jak długo muszę czekać na kolejną wizytę?

  Po otrzymaniu od Ciebie informacji – umówimy się w ciągu 1-2 tygodni.

  Jak długo muszę czekać na odpowiedź na maila?

  Staram się odpowiadać na bieżąco, zazwyczaj odpowiadam do 3 roboczych. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi po tym czasie, proszę napisz jeszcze raz – czasami zdarza się, że maile nie dochodzą, zwłaszcza te z większą ilością załączników.

  Nie wykonałem/am jednego z badań lub wyników jeszcze nie ma, co teraz?

  Jeśli dany wynik był ważny w kontekście naszej konsultacji, możesz dosłać wynik po konsultacji.

  Po konsultacji, stwierdziłem/am, że jednak chcę jeszcze dietę – mogę skorzystać?

  Tak. Obejmuje Cię cennik dla osób kontynuujących współpracę. Przed przygotowaniem diety, prześlę kwestionariusz żywieniowy. 

  Czy można się umówić w godzinach popołudniowych/ wieczornych?

  Konsultacje zazwyczaj odbywają się w godzinach 9-15. Mam niewiele terminów dostępnych w godzinach popołudniowych i wieczornych, jest to jednak możliwe – w tym przypadku termin oczekiwania może się wydłużyć.