Kontynuacja suplementacji 

Kontynuacja suplementacji

150/zł

 • plan suplementacyjny,

 • 1x porada drogą mailową po otrzymaniu planu.

Plan suplementacyjny

 • Plan suplementacyjny kieruję do osób z którymi już współpracuję. Przygotuję indywidualny plan suplementacyjny, czyli zasugeruję suplementy dostosowane do potrzeb Twojego organizmu, z uwzględnieniem form oraz dawkowania. Plan przygotuję w oparciu o aktualny stan zdrowia i samopoczucie.

  Można go stosować przez okres minimum 6-8 tygodni (często do 3 miesięcy).

  Jeśli nie wiesz czy Twój akutualny plan wymaga zmian, napisz do mnie wiadomość mailową.

Kontakt mailowy po przesłaniu planu

 • Po przesłaniu planu możesz skontaktować się ze mną mailowo – do zrealizowania w ciągu miesiąca od przesłanego planu suplementacyjnego. Proszę zawrzyj wszystkie swoje pytania i wątpliwości w jednym mailu, tak bym mogła udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

   

  *Ta usługa nie obejmuje konsultacji online (video). W planie suplementacyjnym uwzględniam informacje odnośnie Twojego samopoczucia, zmian, które zaszły oraz nowe wyniki badań (jeśli są). Plan wysyłam w ciągu 3 dni od dokonania przelewu i udzielenia wszystkich potrzebnych informacji.

   

  Jeśli chcesz przedłużyć współpracę, napisz proszę maila w kontynuacji naszej rozmowy mailowej.

Skorzystam z konsultacji i co dalej?

Jeśli chcesz kontynuować ze mną współpracę, przejdź do cennika „kontynuacja współpracy”. Jednorazowa konsultacja nie obliguje do kontynuacji współpracy. Nie wymagam cotygodniowych raportów odnośnie wyników pracy (do zmian hormonalnych tak szybko nie dochodzi, inaczej z procesem odchudzania). Jeśli jednak masz chęć podzielić się ze mną tym, jakie są postępy Twojej pracy, będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie maila.

Jak długo muszę czekać na kolejną wizytę?

Po otrzymaniu od Ciebie informacji – umówimy się w ciągu 1-2 tygodni.

Jak długo muszę czekać na odpowiedź na maila?

Staram się odpowiadać na bieżąco, zazwyczaj odpowiadam do 3 roboczych. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi po tym czasie, proszę napisz jeszcze raz – czasami zdarza się, że maile nie dochodzą, zwłaszcza te z większą ilością załączników.

Nie wykonałem/am jednego z badań lub wyników jeszcze nie ma, co teraz?

Jeśli dany wynik był ważny w kontekście naszej konsultacji, możesz dosłać wynik po konsultacji.

Po konsultacji, stwierdziłem/am, że jednak chcę jeszcze dietę – mogę skorzystać?

Tak. Obejmuje Cię cennik dla osób kontynuujących współpracę. Przed przygotowaniem diety, prześlę kwestionariusz żywieniowy. 

Czy można się umówić w godzinach popołudniowych/ wieczornych?

Konsultacje zazwyczaj odbywają się w godzinach 9-15. Mam niewiele terminów dostępnych w godzinach popołudniowych i wieczornych, jest to jednak możliwe – w tym przypadku termin oczekiwania może się wydłużyć.