Kontynuacja diety 

Kontynuacja diety

250/zł

  • 7-dniowy indywidualny plan żywieniowy (do stosowania na ok 4-6 tyg.)

  • 1x porada drogą mailową po otrzymaniu jadłospisu

Plan żywieniowy 7-dniowy

Plan żywieniowy kieruję do osób z którymi obecnie współpracuję. Ułożę indywidualny plan żywieniowy w oparciu o Twój aktualny stan zdrowia.

Plan żywieniowy rozpisany jest na 7 dni i zawiera on różnorodne posiłki, z tego względu można go stosować przez kolejne 4-6 tygodni.

W jadłospisie podaję dokładne gramatury i miary produktów.

Ilość posiłków dopasowana jest do Twojego stylu życia z uwzględnieniem zaburzeń hormonalnych/ zdrowotnych z którymi się zmagasz.

KONTAKT MAILOWY PO PRZESŁANIU PLANU

Po przesłaniu planu żywieniowego, możesz skontaktować się ze mną drogą mailową – do zrealizowania w ciągu miesiąca od przesłanego planu żywieniowego. Proszę zawrzyj wszystkie swoje pytania i wątpliwości w jednym mailu, tak bym mogła udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Jeśli chcesz dokonać drobnej zmiany w przesłanym planie – jednokrotna zmiana jest możliwa, bez dodatkowych kosztów. Plan jest układany na podstawie kwestionariusza, który wypełniasz przed przygotowaniem przeze mnie planu.

 

*Ta usługa nie obejmuje konsultacji online (video). W planie żywieniowym uwzględniam Twoje wskazówki (nie wszystkie produkty, które wypiszesz mogą być możliwe do włączenia), zmiany i informacje przesłane drogą mailową. Plan wysyłam w ciągu 7 dni od przesłania kwestionariusza i po jego opłaceniu.

 

Jeśli chcesz przedłużyć naszą współpracę, napisz proszę maila w kontynuacji naszej rozmowy mailowej.

Skorzystam z konsultacji i co dalej?

Jeśli chcesz kontynuować ze mną współpracę, przejdź do cennika „kontynuacja współpracy”. Jednorazowa konsultacja nie obliguje do kontynuacji współpracy. Nie wymagam cotygodniowych raportów odnośnie wyników pracy (do zmian hormonalnych tak szybko nie dochodzi, inaczej z procesem odchudzania). Jeśli jednak masz chęć podzielić się ze mną tym, jakie są postępy Twojej pracy, będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie maila.

Jak długo muszę czekać na kolejną wizytę?

Po otrzymaniu od Ciebie informacji – umówimy się w ciągu 1-2 tygodni.

Jak długo muszę czekać na odpowiedź na maila?

Staram się odpowiadać na bieżąco, zazwyczaj odpowiadam do 3 roboczych. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi po tym czasie, proszę napisz jeszcze raz – czasami zdarza się, że maile nie dochodzą, zwłaszcza te z większą ilością załączników.

Nie wykonałem/am jednego z badań lub wyników jeszcze nie ma, co teraz?

Jeśli dany wynik był ważny w kontekście naszej konsultacji, możesz dosłać wynik po konsultacji.

Po konsultacji, stwierdziłem/am, że jednak chcę jeszcze dietę – mogę skorzystać?

Tak. Obejmuje Cię cennik dla osób kontynuujących współpracę. Przed przygotowaniem diety, prześlę kwestionariusz żywieniowy. 

Czy można się umówić w godzinach popołudniowych/ wieczornych?

Konsultacje zazwyczaj odbywają się w godzinach 9-15. Mam niewiele terminów dostępnych w godzinach popołudniowych i wieczornych, jest to jednak możliwe – w tym przypadku termin oczekiwania może się wydłużyć.